Kardiyoloji ile ilgili tüm merak ettikleriniz bu eğitimde. *Konaklama fiyata dahil değildir. *PayTr ile güvenli ödeme. *Fiyatımıza KDV dahildir (%18)


  • Aras kargo: 
  • İade politikasi: vettalksbusiness üzerinden ödemesi yapılan kongre, konferans, sempozyum, çalıştay gibi etkinliklerin katılım ücretleri, sponsorluk ücretleri ve reklam ücretlerinin iadesi ile ilgili şartlar aşağıda belirtilmiştir. Etkinlik Katılım Ücretlerinin İadesi Düzenlenecek etkinliğe katılım için etkinlik yürütme kurulu tarafından belirlenmiş katılım ücretini vettalksbusiness.com web sitesi aracılığı ile ödemiş olan katılımcılar, etkinlik düzenlenme tarihinden en az 15 gün önce başvurmak kaydıyla ödedikleri ücretin iadesini isteyebilirler. Ücret iadesi isteyen katılımcılar vettalksbusiness.com web sitesi iletişim bölümünde bulunan iletişim bilgilerini kullanarak ücret iadesi talebinde bulunabilirler. Etkinlik düzenleme tarihine 15 günden daha az süre kalması durumunda yapılan ücret iade talepleri kabul edilmeyecektir. Zamanında yapılan ve başvurusu kabul edilen katılımcıların ödedikleri ücretler başvuru tarihinden itibaren kredi kartı ile ödeme yapılması durumunda 3 hafta, havale/eft yolu ile ödeme yapılması durumunda 1 hafta içinde iade edilir. Ücret iade talebinin kabul edilmesinin ardından, katılımcının ücret iadesi yaptığı ve etkinliğe katılmaktan vazgeçtiği, ilgili etkinliğin yürütme kurulu ile paylaşılacak, o zamanda kadar katılımcıya verilmiş, etkinlik ile ilgili katılım belgeleri/biletleri/rezervasyonları iptal edilerek bu durum katılımcıya ve etkinlik yürütme kuruluna bildirilecektir.


Açıklama


YER: RAMADA PLAZA ANTALYA

TARİH: 17 HAZİRAN 2023

SAAT: 09.00


NELER ÖĞRENECEĞİZ ?


Kardiyoloji Modül 1

  • Kalp ve Solunum Sistemi Muayenesi (Kardiyak üfürümler, Akciğer ve Kalp oskültasyonu, Anormal Kalp Sesleri ve Kalp Ritmi, Hepatojuguler Refluks)
  • Kardiyak Biyobelirteçler (Pro BNP, Kreatin Kinaz, Kardiyak Troponin I)
  • Torasik Grafilerin Değerlendirilmesi, Kardiyomegali
  • Tedavi Gerektiren Ritim Bozuklukları (EKG, Holter)